DLM11SN900HY2L
MURATA
MURATA DLM11SN900HY2L
image shown is a representation only
DLM11SN900HY2L
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
LX2 µH
Mounting
SMD
Design size
0504 Inch
Current I
100 mA
DCR
1.1 Ohm
Enclosure type
HOUSING
Tolerance
25 %
Impedance
90 Ohm
Testfrequency/Z
100 MHz
Technology
MULTILAYER
Length
1.25 mm
Width
1 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
Design
SIGNALLINE
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
Series
DLM11SN
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Japan
ABC-Code
C
Supplier Lead time
15 weeks
Request or order:
Please login
Obsolete Part
Supplier Last Time Buy: 31.03.2023
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Article with this quantity is not orderable.
Alternatives
MURATA
MURATA DLW5BSM801TQ2
DLW5BSM801TQ2
Passive Components
  • DLW5BSM 800R 2A 40%