DFE252012P-R33M=P2
MURATA
DFE252012P-R33M=P2
Description: DFE252012P 0,33uH 6,6A 20% Toko Supplier: MURATA Matchcode: INDC0,33U1008 Rutronik No.: IND17671 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
0.33 µH
Current rated
4600 mA
Tolerance
20 %
Technology
COMPOSITE
Current sat.
6600 mA
R(DC)max.
0.023 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
METAL
Enclosure type
SHIELDED
Length
2.5 mm
Width
2 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C