DFE201612E-2R2M=P2
MURATA
DFE201612E-2R2M=P2
Description: DFE2016 2,2uH 1,8A 20%Toko Supplier: MURATA Matchcode: INDC2,2U0806 Rutronik No.: IND21699 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Inductance
2.2 µH
Current rated
1800 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
2400 mA
R(DC)max.
0.116 Ohm
Test frequency
1 MHz
Enclosure type
SHIELDED
Length
2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C