DE1B3RA681KN4AN01F
DE1B3RA681KN4AN01F
Description:
KF 680pF X1-440 Y1-250Vac RM10
Supplier:
MURATA
Matchcode:
Rutronik No.:
KKS5966
Unit Pack:
600
MOQ:
3600
Packaging:
AMMOPACK
- C(N)
- 680p F
- V(N)
- 250 V
- Pitch
- 10 mm
- Dielectric
- B
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Packaging
- AMMOPACK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X440 Y250V
- Test voltage
- 4000 V
- X,Y - class
- X1Y1
- Length
- 5 mm
- Diameter/width
- 8 mm
- Wire length
- 18 mm
- Tape type
- AVISERT CR
- Tape pitch
- 25.4 mm