DE11XRA220KA4BQ01F
DE11XRA220KA4BQ01F
Description:
KF 22pF X1-500 Y1-500Vac RM10
Supplier:
MURATA
Matchcode:
Rutronik No.:
KKS5973
Unit Pack:
500
MOQ:
3000
Packaging:
BULK
- C(N)
- 22p F
- V(N)
- 500 V
- Pitch
- 10 mm
- Dielectric
- SL
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Packaging
- BULK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X500 Y500V
- Test voltage
- 4000 V
- X,Y - class
- X1Y1
- Length
- 5 mm
- Diameter/width
- 6 mm
- Wire length
- 25 mm