CSTNE9M83G520000R0
MURATA
MURATA CSTNE9M83G520000R0
image shown is a representation only
CSTNE9M83G520000R0
Description: CSTNE 9,83MHz 0,5% -40/85C 10pF Supplier: MURATA Matchcode: RESC9,83M3 Rutronik No.: PIEZO4773 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Frequency
9.83 MHz
SMD
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
Height
1.3 mm
Length
3.2 mm
Width
0.7 mm
Tolerance neg
0.5 %
Toler. pos %
0.5 %
Loadcapacitance
10 pF