CSTNE12M0G55Z000R0
MURATA
MURATA CSTNE12M0G55Z000R0
image shown is a representation only
CSTNE12M0G55Z000R0
Description: CSTNE 12MHz 0,5% -40/+125 33pF Supplier: MURATA Matchcode: RESC12,0M3 Rutronik No.: PIEZO4782 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Frequency
12 MHz
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
Height
0.7 mm
Length
3.2 mm
Width
1.3 mm
Tolerance neg
0.5 %
Toler. pos %
0.5 %
Loadcapacitance
33 pF