CSTLS40M0X51-B0
MURATA
MURATA CSTLS40M0X51-B0
image shown is a representation only
CSTLS40M0X51-B0
Description: CSTLS 40MHZ THT -20/+80C 5pF Supplier: MURATA Matchcode: RESB40,0M3 Rutronik No.: PIEZO4914 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: BULK
Find Alternatives Datasheet
Frequency
40 MHz
Mounting
THT
T(A)min
-20 °C
T(A)max
80 °C
Pitch
2.5 mm
Height
4 mm
Length
9 mm
Width
6 mm
Tolerance neg
0.5 %
Toler. pos %
0.5 %
Pin length
16 mm
Washable
NO
Loadcapacitance
5 pF