CSTCW32M0X51-R0
MURATA
MURATA CSTCW32M0X51-R0
image shown is a representation only
CSTCW32M0X51-R0
Frequency
32 MHz
T(A)min
-20 °C
T(A)max
80 °C
Height
1.5 mm
Length
2.5 mm
Width
2 mm
Tolerance neg
0.5 %
Toler. pos %
0.5 %
Loadcapacitance
5 pF