BLM31SN500SH1L
MURATA
MURATA BLM31SN500SH1L
image shown is a representation only
BLM31SN500SH1L
Description: BLM31SN 50R 12A Rdc=0,0016R Supplier: MURATA Matchcode: FEC50R1206 Rutronik No.: FE4943 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
50 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
12000 mA
DCR
0.0016 Ohm
Length
3.2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.1 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C