BLM31PG391SH1L
MURATA
MURATA BLM31PG391SH1L
image shown is a representation only
BLM31PG391SH1L
Description: BLM31PG 390R 2000mA Rdc=0,05R Supplier: MURATA Matchcode: FEC390R1206 Rutronik No.: FE4484 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
390 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
2000 mA
DCR
0.05 Ohm
Length
3.2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.1 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %