BLM31PG121SN1L
MURATA
MURATA BLM31PG121SN1L
image shown is a representation only
BLM31PG121SN1L
Description: BLM31PG 120R 3500mA Rdc=0,020R Supplier: MURATA Matchcode: FEC120R1206 Rutronik No.: FE1124 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
120 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
3500 mA
DCR
0.02 Ohm
Length
3.2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.1 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %