BLM21SN300SN1D
MURATA
MURATA BLM21SN300SN1D
image shown is a representation only
BLM21SN300SN1D
Description: BLM21SN 30R 6000mA Rdc=0,004R Supplier: MURATA Matchcode: FEC30R0805 Rutronik No.: FE4936 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
30 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
6000 mA
DCR
0.004 Ohm
Length
2 mm
Width
1.25 mm
Height
0.85 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %