BLM21BB121SN1D
MURATA
MURATA BLM21BB121SN1D
image shown is a representation only
BLM21BB121SN1D
Description: BLM21BB 120R 600mA Rdc=0,19R Supplier: MURATA Matchcode: FEC120R0805 Rutronik No.: FE3978 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Impedance Z
120 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
600 mA
DCR
0.19 Ohm
Length
2 mm
Width
1.25 mm
Height
0.85 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %