BLM18TG221TN1D
MURATA
MURATA BLM18TG221TN1D
image shown is a representation only
BLM18TG221TN1D
Description: BLM18TG 220R 200mA Rdc=0,30R Supplier: MURATA Matchcode: FEC220R0603 Rutronik No.: FE4024 Unit Pack: 10000 MOQ: 50000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
0.3 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %