BLM18SP221SZ1D
MURATA
MURATA BLM18SP221SZ1D
image shown is a representation only
BLM18SP221SZ1D
Description: BLM18SP 220R 2,8A 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC220R0603 Rutronik No.: FE5374 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
2800 mA
DCR
0.04 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C