BLM18KG601SN1D
MURATA
MURATA BLM18KG601SN1D
image shown is a representation only
BLM18KG601SN1D
Description: BLM18KG 600R 1300mA Rdc=0,15R Supplier: MURATA Matchcode: FEC600R0603 Rutronik No.: FE3180 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
600 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1300 mA
DCR
0.15 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %