BLM18KG300TH1D
MURATA
MURATA BLM18KG300TH1D
image shown is a representation only
BLM18KG300TH1D
Description: BLM18 30R 5000mA Rdc=0,01R Supplier: MURATA Matchcode: FEC30R0603 Rutronik No.: FE5126 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
30 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
5000 mA
DCR
0.01 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %