BLM18KG260TN1D
MURATA
MURATA BLM18KG260TN1D
image shown is a representation only
BLM18KG260TN1D
Description: BLM18 26R 6000mA Rdc=0,007 Supplier: MURATA Matchcode: FEC26R0603 Rutronik No.: FE4019 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
26 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
6000 mA
DCR
0.007 Ohm
Tolerance
25 %