BLM18KG102SN1D
MURATA
MURATA BLM18KG102SN1D
image shown is a representation only
BLM18KG102SN1D
Description: BLM18KG 1000R 1A 0,2R Supplier: MURATA Matchcode: FEC1000R0603 Rutronik No.: FE4858 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
1000 mA
DCR
0.2 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C