BLM18HE601SN1D
MURATA
MURATA BLM18HE601SN1D
image shown is a representation only
BLM18HE601SN1D
Description: BLM18HE 600R 800mA Rdc=0,25R Supplier: MURATA Matchcode: FEC600R0603 Rutronik No.: FE3608 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
600 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
800 mA
DCR
0.25 Ohm
Tolerance
25 %