BLM18BD222SH1D
MURATA
MURATA BLM18BD222SH1D
image shown is a representation only
BLM18BD222SH1D
Description: BLM18BD 2200R 50mA Rdc=1,5R Supplier: MURATA Matchcode: FEC2200R0603 Rutronik No.: FE4742 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
2200 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
50 mA
DCR
1.5 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %