BLM18BD102BH1D
MURATA
MURATA BLM18BD102BH1D
image shown is a representation only
BLM18BD102BH1D
Description: BLM18BD 1000R 200mA Rdc=0,85R Supplier: MURATA Matchcode: FEC1000R0603 Rutronik No.: FE4480 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
1000 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
0.85 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C
Tolerance
25 %