BLM15PX221SZ1D
MURATA
MURATA BLM15PX221SZ1D
image shown is a representation only
BLM15PX221SZ1D
Description: BLM15PX 220R 800mA 25% Rdc=0,1R Supplier: MURATA Matchcode: FEC220R0402 Rutronik No.: FE5097 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
800 mA
DCR
0.1 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %