BLM15PX121SN1D
MURATA
MURATA BLM15PX121SN1D
image shown is a representation only
BLM15PX121SN1D
Description: BLM15PX 120R 2,0A 25% Rdc=0,055 Supplier: MURATA Matchcode: FEC120R0402 Rutronik No.: FE4423 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Impedance Z
120 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
2000 mA
DCR
0.055 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %