BLM15HB221SN1D
MURATA
MURATA BLM15HB221SN1D
image shown is a representation only
BLM15HB221SN1D
Description: BLM15HB 220R 250mA 25% 1,0R Supplier: MURATA Matchcode: FEC220R0402 Rutronik No.: FE3795 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
250 mA
DCR
1 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %