BLM15GG221SN1D
MURATA
MURATA BLM15GG221SN1D
image shown is a representation only
BLM15GG221SN1D
Description: BLM15GG 220R 300mA 0,7R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC220R0402 Rutronik No.: FE4207 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
220 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
300 mA
DCR
0.7 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %