BLM15GA750SZ1D
MURATA
MURATA BLM15GA750SZ1D
image shown is a representation only
BLM15GA750SZ1D
Description: BLM15GA 75R 200mA 1,3R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC75R0402 Rutronik No.: FE5392 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
75 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
200 mA
DCR
1.3 Ohm
Length
1 mm
Width
0.5 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %