BLM15BB121SN1D
MURATA
MURATA BLM15BB121SN1D
image shown is a representation only
BLM15BB121SN1D
Description: BLM15BB 120R 300mA 0,55R 25% Supplier: MURATA Matchcode: FEC120R0402 Rutronik No.: FE3869 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Impedance Z
120 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
300 mA
DCR
0.55 Ohm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %