BLE32PN300SN1L
MURATA
MURATA BLE32PN300SN1L
image shown is a representation only
BLE32PN300SN1L
Description: BLE32PN 30R 10A Rdc=0,0016R Supplier: MURATA Matchcode: FEC30R1210 Rutronik No.: FE4776 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 Packaging: REEL
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Mounting
SMD
Design size
1210
Impedance Z
30 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
6000 mA
DCR
0.0016 Ohm
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
Tolerance
25 %