BLA31BD121SN4D
MURATA
MURATA BLA31BD121SN4D
image shown is a representation only
BLA31BD121SN4D
Description: BLA31BD 120R 150mA 0,30R Supplier: MURATA Matchcode: FEC120R1206 Rutronik No.: FE1624 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Design size
1206
Impedance Z
120 Ohm
Testfrequency
100 MHz
Current I
150 mA
DCR
0.3 Ohm