TMOV20RP320EL2T7
LITTELFUSE
LITTELFUSE TMOV20RP320EL2T7
image shown is a representation only
TMOV20RP320EL2T7
Description: VDR 20mm DC=420V CL=840V 270J Supplier: LITTELFUSE Matchcode: VR320V20 Rutronik No.: WVDR2656 Unit Pack: 300 MOQ: 1200 package: 20mm Packaging: REEL
Length
23 mm
U(AC)
320 V
U(DC)
420 V
U(CL)
840 V
Max.current
10000 A
Energy
270 J
Packaging
REEL
Width
7.5 mm
Height
25.4 mm
Package
20mm