TMOV20RP175E
LITTELFUSE
LITTELFUSE TMOV20RP175E
image shown is a representation only
TMOV20RP175E
Description: VDR 20mm DC=225V CL=455V 135J Supplier: LITTELFUSE Matchcode: VR175V20 Rutronik No.: WVDR2418 Unit Pack: 400 MOQ: 1200 package: 20mm Packaging: BULK
Length
23 mm
U(AC)
175 V
U(DC)
225 V
U(CL)
455 V
Max.current
10000 A
Energy
135 J
Packaging
BULK
Width
7.5 mm
Height
25.4 mm
Package
20mm