MM502F1K
LITTELFUSE
LITTELFUSE MM502F1K
image shown is a representation only
MM502F1K
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
5K Ω
Res.tolerance
10 %
B-value
3419 K
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
220 °C
Package
0102
RoHS Status
RoHS-conform
Automotive
NO
Width
1.3462 mm
Packaging
BULK
Length
1.905 mm
Height
1.2446 mm