IXLF19N250A
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXLF19N250A
image shown is a representation only
IXLF19N250A
Description: IGBT 2500V 32A 3,2V i4-Pac Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXLF19N250A Rutronik No.: IGBT3217 Unit Pack: 25 MOQ: 250 package: i4-Pac Packaging: TUBE
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
V(CE)
2500 V
I(C)
32 A
V(CEsat)
3.2 V
Package
i4-Pac
Bodydiode
NO
P(tot)
250 W