1.5SMC350CA
LITTELFUSE
LITTELFUSE 1.5SMC350CA
image shown is a representation only
1.5SMC350CA
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 350V SMC Supplier: LITTELFUSE Matchcode: 1.5SMC350CA Rutronik No.: DTRL10194 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
350 V
Clamping voltag
482 V
Stand-off V Vwm
300 V
Serie
1.5SMC
Tolerance
5 %