028707.5PXCN
LITTELFUSE
LITTELFUSE 028707.5PXCN
image shown is a representation only
028707.5PXCN
Description: 7.5 32V ATOF Low-Current brown Supplier: LITTELFUSE Matchcode: FU7,5AUTO Rutronik No.: FUSE7705 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: BULK
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Current
7.5 A
Time characteri
Fast
Voltage
32 V
Version
brown
Breaking capaci
1000
Series
287
Automotive
CERTIFICAT
Packaging
BULK
RoHS Status
RoHS-conform
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Mexico
ABC-Code
B
Supplier Lead time
26 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Compatible
LITTELFUSE
LITTELFUSE 0FHA0002ZXJ
0FHA0002ZXJ
Electromechanical Components
  • HOLDER ATO INLN ORANGE 30A