SR73W3ATTER100F
KOA
KOA SR73W3ATTER100F
image shown is a representation only
SR73W3ATTER100F
Description: LO2512 0,1R 1% 1W TK100 Supplier: KOA Matchcode: RC25120,1R1% Rutronik No.: WRC55290 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 package: 2512 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
0.1 Ω
Temp.coeff.
100 ppm
Res.tolerance
1 %
Power rating
1 W
Technology
THICKFILM
Automotive
AEC-Q(200)
Package
2512
Min.oper.temp.
-55 °C