S25FL032P0XMFA010
INFINEON
INFINEON SP005657841
image shown is a representation only
S25FL032P0XMFA010
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
32M bit
Organisation
4Mx8
U(cc)
3.0 V
Package
SOIC8
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C
I(cc)
0.025 A