CY62148ELL-45ZSXI
INFINEON
INFINEON SP005647699
image shown is a representation only
CY62148ELL-45ZSXI
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
4M bit
Organisation
512Kx8
Access Time
45 ns
U(cc)
5.0 V
Package
TSOP32
U(cc) min
4.5 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
TRAY
Package width
450 mil
I(cc)
20 mA
Stdby cur.I(Q)
0.07 mA