1.5KE400CA AMP
FAGOR
FAGOR 1.5KE400CA AMP
image shown is a representation only
1.5KE400CA AMP
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 400V DO201 Supplier: FAGOR Matchcode: 1.5KE400CA Rutronik No.: DTRL10001 Unit Pack: 1500 MOQ: 3000 package: DO201 Packaging: AMMOPACK
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
400 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
548 V
Stand-off V Vwm
342 V
Serie
1.5KE
Tolerance
5 %