TGL41-33CA
DIOTEC
DIOTEC TGL41-33CA
image shown is a representation only
TGL41-33CA
Description: TVS-DIO BI 0,4KW 33V Melf 5% Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL41-33CA Rutronik No.: DTRL11388 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Application
0.4
Stand-off V Vwm
BIDIRECTIO V
Breakdown-V(BR)
28.2 V
Tolerance
33 %