TGL34-18C
DIOTEC
DIOTEC TGL34-18C
image shown is a representation only
TGL34-18C
Description: TRANSIL BI 0,15KW 18V Minimelf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-18C Rutronik No.: DTRL9280 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Application
0.15
Stand-off V Vwm
BIDIRECTIO V
Breakdown-V(BR)
14.5 V
Tolerance
18 %