TGL34-36A
DIOTEC
DIOTEC TGL34-36A
image shown is a representation only
TGL34-36A
Description: TRANSIL UNI 0,15KW 36V Minimelf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-36A Rutronik No.: DTRL7808 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Datasheet
Application
0.15
Stand-off V Vwm
UNIDIRECTI V
Breakdown-V(BR)
30.8 V
Tolerance
36 %