TGL34-200A
DIOTEC
DIOTEC TGL34-200A
image shown is a representation only
TGL34-200A
Description: TRANSIL UNI 0,15KW 200V Minimel Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-200A Rutronik No.: DTRL7810 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Datasheet
Application
0.15
Stand-off V Vwm
UNIDIRECTI V
Breakdown-V(BR)
171 V
Tolerance
200 %