SMF200CA
DIOTEC
DIOTEC SMF200CA
image shown is a representation only
SMF200CA
Description: TVS DIODE BI 0,2KW 200V SOD-123FL Supplier: DIOTEC Matchcode: SMF200CA Rutronik No.: DTRL13564 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOD-123FL Packaging: REEL
Package
SOD-123FL
PowerDissipati
0.2 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
246 V
Clamping voltag
356 V
Stand-off V Vwm
200 V
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
China
ABC-Code
C
Supplier Lead time
12 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
DIOTEC
DIOTEC SMF15A
SMF15A
Semiconductors
  • TVS-DI. UNI 0,2KW 18,5V...