SMF100CA
DIOTEC
DIOTEC SMF100CA
image shown is a representation only
SMF100CA
Description: TVS-DI. BI 0,2KW 111V SOD123FL Supplier: DIOTEC Matchcode: SMF100CA Rutronik No.: DTRL12460 Unit Pack: 1 MOQ: 1 package: SMF Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMF
PowerDissipati
0.2 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
111 V
Automotive
NO
Clamping voltag
162 V
Stand-off V Vwm
100 V