P6SMBJ48A
DIOTEC
DIOTEC P6SMBJ48A
image shown is a representation only
P6SMBJ48A
Description: TVS-DIODE UNI 0,6KW 48V SMB Supplier: DIOTEC Matchcode: P6SMBJ48A Rutronik No.: DTRL14788 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: DO-214AA Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
DO-214AA
PowerDissipati
0.6 kW
Application
Unidir
Breakdown-V(BR)
53.3 V
Automotive
NO
Clamping voltag
77.4 V
Stand-off V Vwm
48 V