P6SMBJ30CA
DIOTEC
DIOTEC P6SMBJ30CA
image shown is a representation only
P6SMBJ30CA
Description: TVS-DIODE BI 0,6KW 36,9V SMB Supplier: DIOTEC Matchcode: P6SMBJ30CA Rutronik No.: DTRL15238 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: DO-214AA Packaging: REEL
Package
DO-214AA
PowerDissipati
0.6 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
36.9 V
Automotive
NO
Clamping voltag
48.4 V
Stand-off V Vwm
30 V