P6SMBJ18CA
DIOTEC
DIOTEC P6SMBJ18CA
image shown is a representation only
P6SMBJ18CA
Description: TVS-DIODE BI 0,6KW 18V SMB Supplier: DIOTEC Matchcode: P6SMBJ18CA Rutronik No.: DTRL15140 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: DO-214AA Packaging: REEL
Package
DO-214AA
PowerDissipati
0.6 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
22.2 V
Clamping voltag
29.2 V
Stand-off V Vwm
18 V